Psychoterapia indywidualna Rzeszów » Psychoterapia Psychodynamiczna

Strona glówna / Jak pomagam / Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia indywidualna

odbywa się w formie pięćdziesięciominutowych spotkań, raz (niekiedy dwa razy) w tygodniu o stałej porze w prywatnym gabinecie psychoterapii w Rzeszowie. Czas trwania psychoterapii jest zróżnicowany w zależności od wspólnych ustaleń na etapie konsultacji (od kliku do kilkudziesięciu spotkań po psychoterapię bez określonego terminu zakończenia).

Psychoterapia krótkoterminowa ograniczona w czasie kończy się w wyznaczonym podczas konsultacji terminie. Jest ona odpowiedzią na konkretną sytuację / zmianę życiową / kryzys, gdzie jasno określony jest obszar pracy. Psychoterapia długoterminowa (bez ograniczenia czasowego) pozwala na pracę nad różnymi obszarami funkcjonowania, poszerzenie własnej świadomości – lepsze rozumienie siebie w różnych aspektach.

Dobrego, profesjonalnego, skutecznego psychologa, psychoterapeutę charakteryzują kompetencje w zakresie budowania ufnej relacji terapeutycznej, w ramach której możliwa staje się praca pacjenta nad poprawą swojego zdrowia psychicznego i rozwojem osobistym.
Zapraszam do skorzystania z pomocy w gabinecie psychoterapii w Rzeszowie.

Call Now ButtonZadzwoń